Het allerbeste cadeau ooit
Theatrale familierondleiding: Vier de allerbeste vriendendag met Izzy en Ot!
Izzy en Ot zijn al jaren beste vrienden en dat willen ze elk jaar vieren met een speciale vriendendag. En jullie zijn uitgenodigd!
Maar er is een probleem: Ot heeft nog geen cadeau voor Izzy, en Izzy heeft niets voor Ot.
Ze zijn wanhopig op zoek naar het allerbeste cadeau ooit, maar hoe vind je dat?
Komen jullie helpen? In het museum staan zoveel bijzondere spullen die perfect zouden kunnen zijn! Zet je feestmuts op, ga samen op zoek en maak er een onvergetelijk feestje van!
Goed om te weten:
Dit is een theatrale rondleiding voor families met kinderen van 4 t/m 7 jaar.
De rondleiding is in het Nederlands.
Startpunt: Informatiebalie in het museum.
Kom en help Izzy en Ot hun perfecte cadeaus te vinden!
Voor meer informatie over deze theatrale rondleiding, druk op de roze websitebutton!
Rijksmuseum
Museumstraat 1
1071 XX Amsterdam
Openingstijden
Dagelijks in de vakantiesPrijs
€ 7,50 pp (exclusief toegang museum)Kinderen t/m 18 jaar gratis
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....