Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Unieke 5D Flight Experience

Vlieg over Nederland met deze spectaculaire 5D Flight Experience bij THIS IS HOLLAND.

Ervaar bij THIS IS HOLLAND een spectaculaire 5D Flight Experience over vele must-sees van Nederland! Voel je voor even een vogel en bewonder vanuit de lucht de beroemde Amsterdamse grachtengordel, de Waddenzee, de Veluwe en meer. Écht een belevenis voor jong & oud!

Waanzinnige special effects – zoals wind, nevel en geur – prikkelen al jouw zintuigen en hierdoor lijkt het alsof je écht door de wolken vliegt, dijken overstijgt en stormen trotseert. Laat je verrassen door de schoonheid van Nederland en het gevoel van vliegen! De totale Experience duurt gemiddeld 1 uur en bestaat uit 4 onderdelen, met als hoogtepunt de 5D Flight Experience van 9 minuten.

Ben jij klaar voor een avontuur dat je nooit meer zal vergeten? Ga er dan maar voor zitten… Riemen vast… En vliegen maar!

THIS IS HOLLAND is voor families met kinderen ouder dan 4 jaar en die groter zijn dan 1.00 meter!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: Meld je aan voor de nieuwsbrief! Zo mis je nooit een leuke activiteit.

THIS IS HOLLAND

Overhoeksplein

Amsterdam

Openingstijden Dagelijks geopend van 10.30 tot 18.00 uur
Prijs zie website, klik door op roze button
Reserveer
Mail direct

Mail direct naar THIS IS HOLLAND

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief