
Van Gogh Museum: Speurtocht
Ontdek door middel van een speurtocht alles over Vincent van Gogh in het Van Gogh Museum!
Wist je dat er een klok hangt in de kamer van ‘De aardappeleters’? En dat Vincent van Gogh meer dan 600 brieven schreef aan zijn broer Theo? Nee? Dan is het hoog tijd voor de Vincent van Gogh speurtocht.
Je gaat op onderzoek uit naar de schilderijen van Vincent van Gogh. Beantwoord de vragen en maak de opdrachten die op het speurtochtblad staan. Kun je alle antwoorden vinden? Voor kinderen van 6 t/m 12 jaar.
Voor kleuters
Vincents konijnen zitten verstopt tussen de schilderijen! Help jij mee zoeken? Beantwoord samen de vragen en maak de opdrachten die op het speurtochtblad staan. Kun jij alle konijnen vinden?
De kleuterspeurtocht is speciaal ontwikkeld voor kinderen van 4 tot en met 6 jaar. De speurtocht is in het Nederlands.
Cadeautje
Haal de gratis speurtocht af bij de Informatiebalie in het museum. Als je daar na afloop je antwoorden laat controleren, krijg je een cadeautje
Wij deden de speurtocht, lees hier onze ervaring!
Voor meer informatie, klik op de roze button naar de site van het Van Goghmuseum!
Van Gogh Museum
Museumplein 6
1071 DJ Amsterdam
Openingstijden
Het Van Gogh Museum is dagelijks geopend van 9 tot 18 uur en op vrijdag tot 22 uur. Gesloten op 1 januari.Prijs
Kinderen t/m 17 jaar gratis.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!
14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)
Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.