Kinderbadje Vondelpark
Middenin het Vondelpark vind je dit populaire kinderbadje, leuk voor de kleine kids!
Het badje van de waterspeeltuin is alleen in de lente en zomer gevuld met water. Het is geen diep badje. Er omheen is gras, zodat ouders hun kids in de gaten kunnen houden en zelf ook lekker kunnen ontspannen!
Naast de waterspeeltuin zijn ook wat klimtoestellen en een zandbak aanwezig. Een heerlijke en ideale plek voor een geslaagde zomerdag!
Vanaf mei tot september kunnen kinderen genieten van het koele water bij warm weer. Er is dagelijks toezicht van 10.00 tot 18.00 uur.
Wil je meer weten over het Vondelpark? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan!
Volg Kidsproof Amsterdam ook op Facebook!
Vondelpark
Vondelpark 1
1071 AA Amsterdam
Openingstijden
Open vanaf mei tot september. Toezicht van 10:00 tot 18:00 uur.Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Kinderopera Lennox
Het spannende kinderboek wordt een groovy jeugdopera (8+) bij Nationale Opera & Ballet!
Kom naar WOPL! in de herfstvakantie
Donkere herfstdagen? Bij WOPL! in Amsterdam-Zuid beleef je samen een avontuur, lekker warm en droog!
Herfstvakantie in Het Muizenhuis
Kom in de herfstvakantie een muizendeurtje schilderen, het 15-jarige bestaan vieren of bingo spelenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.
3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier
Over verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)