Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Allard Pierson

Kom naar het Allard Pierson, waar je een tijdreis door 10.000 jaar cultuurgeschiedenis kan maken!

In het Allard Pierson worden de collecties van de Universiteit van Amsterdam gedeeld met het publiek en de wetenschap. In de vaste museumpresentatie ‘Van Nijl tot Amstel’ maak je een tijdreis door tienduizend jaar cultuurgeschiedenis… De reis begint in het oude Egypte en eindigt in het moderne Amsterdam.

Daarnaast zijn er twee grote tentoonstellingen per jaar te zien. In Allard Pierson Live, een gratis toegankelijke zone, kun je zelf aan de slag met de collectie, of restauraties bekijken. In de vakanties is hier van alles extra te doen, te ontdekken en te beleven op het gebied van onderzoek en collecties, voor jong én oud!

Klik op de roze button om naar de website van het museum te gaan.

PS: bekijk een compleet overzicht van kinderactiviteiten in Amsterdam in onze Uitagenda.

Allard Pierson

Oude Turfmarkt 127

1012 GC Amsterdam

Openingstijden Dinsdag t/m zondag van 10.00 tot 17.00 uur
Maandag gesloten
Prijs Zie website voor de actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar Allard Pierson

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Meer inspiratie

24 uur Zuid met veel gratis activiteiten

Ontdek op zaterdag 10 oktober de leukste activiteiten voor kinderen tijdens 24 uur Zuid!

Voorstelling Pan 8+ in Theater de Krakeling

Vrolijke mini-musical van MaxTak in Theater de Krakeling!

BRRRothers

Drie broers. Eén speelveld. Nul compromis. Nu te zien in Theater de Krakeling!

Halve Verhalen (6+)

Spannende dans en sprankelende muziek in het Muziekgebouw tijdens de herfstvakantie!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!