Actieeee: Bowlen Lasergamen Minigolf
Actief familie-uitje! Kom bowlen, lasergamen, minigolfen en/of karaoke zingen & lekker eten bij Aloha!
Aloha is een hypermodern bowling & lasergame & Glow in the dark Minigolf locatie pal naast het Centraal Station.
Durf jij met je familie en/of vrienden de strijd aan te gaan in de lasergame-arena waar allerlei coole lichteffecten zijn? Of gaan jullie liever bowlen op de bowlingbanen? Deze zijn voorzien van led-verlichting en bumpers die per deelnemer kunnen worden ingesteld. Handig! Of spelen jullie liever Glow in the dark Minigolf in de onderwaterwereld van Michiel de Ruyter?
Heb je een muzikale familie? Zing dan met de eindeloze speellijst de sterren van de hemel in een Karaoke booth. De prive booths zijn volledig in Hawaiiaanse stijl opgemaakt! Of stap samen in de VR Experience. Vlieg zittend op een jetski door futuristische werelden en ga meermaals over de kop!
Je kunt het ook allemaal tegelijk doen bij Aloha. Vet toch! Bovendien kun je er heerlijke grill gerechten en burgers eten!
TIP: vul de code KIDSPROOF2026 in en krijg 10% korting!
Klik op de roze button voor de verschillende mogelijkheden!
Tip: bijna jarig? Vier je kinderfeestje bij Aloha!
Aloha
De Ruijterkade 151
1011 AC Amsterdam
Openingstijden
Zie website voor openingstijdenPrijs
zie website ALOHAToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Speuren en film maken in Eye
Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye