Bowlen bij Aloha
Actief familie- of vriendenuitje! Kom bowlen, zingen, VR ervaren en lekker eten bij Aloha!
Aloha is een hypermodern bowling locatie pal naast het Centraal Station.
De bowlingbanen zijn al een beleving op zich! Met onder andere palmboom omzoomde witte bowlingbanen met daarboven LED verlichting die fantastische kleureffecten geven… je kijkt je ogen uit! Bovendien kunnen jullie swingen en zingen met de karaoke-set en een coole VR Experience aangaan.
Onder het genot van passende muziek, lekkere snacks en in het weekend een DJ die toffe tunes draait ga je in een tropische sfeer bowlen. Ga jij een strike gooien?
Bovendien kun je er heerlijke grill gerechten en burgers eten!
TIP: vul de code KIDSPROOF2026 in en krijg 10% korting!
Klik op de roze button voor de verschillende mogelijkheden!
Tip: bijna jarig? Vier je kinderfeestje bij Aloha!
Aloha
De Ruijterkade 151
1011 AC Amsterdam
Openingstijden
Woensdag t/m zondagPrijs
Vanaf €27,50Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!
Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!
Winteruitjes voor het gezin in januari en februari
Top winteruitjes voor de hele familie: voorstellingen, concerten, voorlezen, feestjes, nachoolse activiteiten en meer
Geheime ontdekking met Lieveheersbeestje Kapoentje in het Museum Ons’ Lieve Heer Op Solder
Wauw, een geheime ontdekking; onze Kidsproofreporters bezochten het prachtige pand van Museum Ons' Lieve Heer Op Solder samen met Kapoentje. De lieveheersbeestjespeurtocht leidt je langs geheime deurtjes en leuke opdrachten. Tot helemaal bovenin.... wauw! Kijk je mee?