Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bloesempark in bloei

De bloeiperiode in het Bloesempark is altijd half maart tot begin april

Tijdens de ongeveer 2 weken durende bloei van de Japanse kers is het Bloesempark in het Amsterdamse Bos op zijn mooist.

Met Hanami Matsuri, ofwel het Kersenbloesemfeest, vieren Japanners de komst van de lente. Het is traditie om met familie en vrienden onder de bloeiende kersenbomen te picknicken. De kersenbloesem (‘Sakura’) staat voor een nieuw begin, maar verwijst tegelijkertijd naar de vergankelijkheid van het leven.

De bloeitijd is sterk afhankelijk van de weersomstandigheden en duurt meestal twee weken. Het blijft nog even gissen wanneer het park dit jaar volledig in bloei zal staan.

Sommige bomen laten al veel eerder bloesem zien. De eerste is al gespot in het Amsterdamse Bos!
Tip: kom op de fiets, liefst doordeweek en please; neem je afval weer mee naar huis.

Klik op de roze button voor meer informatie!

Tip: neem eens een kijkje op onze Facebook!

Amsterdamse Bos

Bosbaanweg 5

1182 DA Amstelveen

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Amsterdamse Bos

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Prehistoric Planet: Dinosaurs bij Fabrique des Lumières

Stap in een overweldigende wereld vol levensgrote dinosauriërs bij Fabrique des Lumières!

Circusweek bij theater De Krakeling voorjaarsvakantie

Deze voorjaarsvakantie kun je weer fijne voorstellingen komen bewonderen in Theater de Krakeling!

Vakantie in Bijlmer Parktheater

Geniet dit voorjaar van unieke familievoorstellingen die je op het puntje van je stoel laten zitten!

Voorjaarsvakantie in het Zaantheater

Kies deze voorjaarsvakantie voor een magisch theateruitje voor de hele familie!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Aanrader: Dit is waarom je nu naar het Museum Rembrandthuis gaat met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief