Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bloesempark in bloei

De bloeiperiode in het Bloesempark is altijd half maart tot begin april

Tijdens de ongeveer 2 weken durende bloei van de Japanse kers is het Bloesempark in het Amsterdamse Bos op zijn mooist.

Met Hanami Matsuri, ofwel het Kersenbloesemfeest, vieren Japanners de komst van de lente. Het is traditie om met familie en vrienden onder de bloeiende kersenbomen te picknicken. De kersenbloesem (‘Sakura’) staat voor een nieuw begin, maar verwijst tegelijkertijd naar de vergankelijkheid van het leven.

De bloeitijd is sterk afhankelijk van de weersomstandigheden en duurt meestal twee weken. Het blijft nog even gissen wanneer het park dit jaar volledig in bloei zal staan.

Sommige bomen laten al veel eerder bloesem zien. De eerste is al gespot in het Amsterdamse Bos!
Tip: kom op de fiets, liefst doordeweek en please; neem je afval weer mee naar huis.

Klik op de roze button voor meer informatie!

Tip: neem eens een kijkje op onze Facebook!

Amsterdamse Bos

Bosbaanweg 5

1182 DA Amstelveen

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Amsterdamse Bos

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Toffe zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.

Lekker er-op-uit in juni

Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief