Zwemmen in de Amstel
Kom je lekker zwemmen in de Amstel? Dat kan op verschillende plekken!
Bij Waternet kun je lekker zo het water in wandelen en is het wat ondieper. Op het grasveld is het lekker toeven geblazen.
Ter hoogte van restaurant HESP is een kade waar je zo de Amstel inspringt. Er is een zwemtrappetje waar je zo het water weer uitklautert.
Neem zelf wat lekkers te eten en drinken mee en geniet van het zonnetje!
fotografie: Mats van Soolingen
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Vier voorjaarsvakantie met Van Gogh
Schilderen, tekenen, yoga, speuren: het Van Gogh Museum is leuk voor de hele familie < 18 jr gratis
Nieuw
Bezoek Art Zoo Museum
Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand!
Masterclass bij Rembrandt thuis in voorjaarsvakantie
Nieuwe tentoonstelling in het Rembrandthuis: ontdek de beste tips en tricks van de master!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.