FC Hyena
Geen voetbalclub maar een kleine bioscoop in Amsterdam Noord met eigen restaurant!
Gelegen in Amsterdam Noord met uitzicht over het IJ vind je FC Hyena: een boutique cinema met petit restaurant en wijnbar.
In het restaurant geniet je van een steeds wisselende kaart. Bijna alle gerechten worden bereid in een houtgestookte steenoven.
FC Hyena heeft twee filmzalen met een ijzersterke programmering. Benieuwd naar de films die er draaien? Klik op de roze button!
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
FC Hyena
Aambeeldstraat 24
1021 KB Amsterdam
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag 16:00 tot 01:00 uurZaterdag en zondag 12:00 tot 01:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x schaatsen in Amsterdam
Lekker zwieren over het ijs? Met deze schaatsbanen in Amsterdam en Amstelveen kom je helemaal in winterse sferen! Haal je eigen ijzers weer uit de kast of huur ze op locatie. Extra leuk met warme choco toe!
12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!
Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!
Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!
We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad