H’ART Museum
Dit Amsterdamse museum wil inspireren, verrijken en reflectie bieden met kust en geschiedenis!
Het H’ART-gebouw is open en biedt onderdak verschillende museale collecties zoals het Amsterdam museum en Museum van de Geest | Outsider Art. Ook is er ruimte voor kleinere exposities, zoals de jaarlijkse winnaar van de ABN AMRO Kunstprijs.
In het museum zijn daarnaast genoeg activiteiten te doen met het hele gezin. Zo zijn er in de binnentuin van H’ART Museum sfeervolle jazzconcerten. Dit is een jaarlijks terugkerend festival in samenwerking met het Amsterdamse Conservatorium. Ook wordt de tuin van het H’ART Museum soms omgebouwd tot openlucht bioscoop. Ook kun je samen met de hele familie genieten van een interactieve rondleiding door de tentoonstellingen.
Klik op de roze button voor meer informatie over het museum en actuele tentoonstellingen!
H'ART Museum
Amstel 51
1018 EJ Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Wereldmuseum voorjaarsvakantie
Vier het Chinese Nieuwjaar, maak kunst van LEGO en nog veel meer in Wereldmuseum Amsterdam!
Voorjaarsvakantie in het Zaantheater
Kies deze voorjaarsvakantie voor een magisch theateruitje voor de hele familie!
FunZone Speelparadijs
In deze grote binnenspeeltuin vol attracties en spellen beleef je te gekke avonturen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin
HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!