Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Recreatiegebied het Twiske

Je bent hier zó! Het Twiske is een heel leuk natuur- en recreatiegebied waar je van alles kunt beleven!

Iets boven Amsterdam, vlakbij Zaandam en Purmerend vind je het Twiske. Hier kun je wandelen, zwemmen, zeilen, fietsen, vissen… En nog veel meer! Wat doe jij het liefst, midden in de natuur?

Er is zo veel te doen! Zo kun je in de zomer lekker zwemmen. Het water wordt van 1 mei tot 1 oktober 2 keer per week geïnspecteerd of je er wel veilig in kunt zwemmen.

Kies je voor het rustige Kure-Jan strand, of kies je liever voor het Doesstrand, waar je kiosk De Does vindt? 

Als je een zeilboot hebt, kunt je in de Twiske Haven via de speciale trailerhelling je boot te water laten om lekker te varen op de Stooterplas!

In de zomer worden er vaak activiteiten georganiseerd, hou de agenda van Kidsproof in de gaten om ze niet te missen! 

Ben je benieuwd wat er allemaal nog meer te doen is? Ga dan naar de website van het Twiske door op de roze button te klikken!

Volg Kidsproof Amsterdam ook op Facebook!

Het Twiske

De Noorderlaaik 1

1511 BX Oostzaan

Openingstijden Het Twiske is toegankelijk van 6.00-23.00 uur.

Honden moeten aan de lijn, behalve op de speciale hondenuitlaatplaatsen.
Prijs Toegang tot Het Twiske is gratis.
Mail direct

Mail direct naar Het Twiske

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november

Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.

Kleurrijk in taal en beeld: Alice in Wonderland is knettertje (te) gek, precies zoals het hoort en geweldig voor de hele familie

Een meisje dat in een konijnenhol valt. Een pratend ei. Een kat waarvan alleen de ogen en mond verschijnen. En een koningin die om de haverklap roept: ‘Kop eraf!’

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!