
Recreatiegebied het Twiske
Je bent hier zó! Het Twiske is een heel leuk natuur- en recreatiegebied waar je van alles kunt beleven!
Iets boven Amsterdam, vlakbij Zaandam en Purmerend vind je het Twiske. Hier kun je wandelen, zwemmen, zeilen, fietsen, vissen… En nog veel meer! Wat doe jij het liefst, midden in de natuur?
Er is zo veel te doen! Zo kun je in de zomer lekker zwemmen. Het water wordt van 1 mei tot 1 oktober 2 keer per week geïnspecteerd of je er wel veilig in kunt zwemmen.
Kies je voor het rustige Kure-Jan strand, of kies je liever voor het Doesstrand, waar je kiosk De Does vindt?
Als je een zeilboot hebt, kunt je in de Twiske Haven via de speciale trailerhelling je boot te water laten om lekker te varen op de Stooterplas!
In de zomer worden er vaak activiteiten georganiseerd, hou de agenda van Kidsproof in de gaten om ze niet te missen!
Ben je benieuwd wat er allemaal nog meer te doen is? Ga dan naar de website van het Twiske door op de roze button te klikken!
Volg Kidsproof Amsterdam ook op Facebook!
Het Twiske
Noorderlaaik 1
1511 BX Oostzaan
Openingstijden
Het Twiske is toegankelijk van 6.00-23.00 uur.Honden moeten aan de lijn, behalve op de speciale hondenuitlaatplaatsen.
Prijs
Toegang tot Het Twiske is gratis.Toon op kaart
Meer inspiratie


Bowlen Lasergamen Minigolf
Actief familie-uitje! Kom bowlen, lasergamen, minigolfen en/of karaoke zingen & lekker eten bij Aloha!
Bezoek Verzetsmuseum Junior
Maak in de meivakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.
Meivakantie in het Zaantheater
Geniet van de leuke familievoorstellingen in het Zaantheater deze meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!
Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
30x meivakantie uitjes in en om Amsterdam
Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...