
Recreatiegebied het Twiske
Je bent hier zó! Het Twiske is een heel leuk natuur- en recreatiegebied waar je van alles kunt beleven!
Iets boven Amsterdam, vlakbij Zaandam en Purmerend vind je het Twiske. Hier kun je wandelen, zwemmen, zeilen, fietsen, vissen… En nog veel meer! Wat doe jij het liefst, midden in de natuur?
Er is zo veel te doen! Zo kun je in de zomer lekker zwemmen. Het water wordt van 1 mei tot 1 oktober 2 keer per week geïnspecteerd of je er wel veilig in kunt zwemmen.
Kies je voor het rustige Kure-Jan strand, of kies je liever voor het Doesstrand, waar je kiosk De Does vindt?
Als je een zeilboot hebt, kunt je in de Twiske Haven via de speciale trailerhelling je boot te water laten om lekker te varen op de Stooterplas!
In de zomer worden er vaak activiteiten georganiseerd, hou de agenda van Kidsproof in de gaten om ze niet te missen!
Ben je benieuwd wat er allemaal nog meer te doen is? Ga dan naar de website van het Twiske door op de roze button te klikken!
Volg Kidsproof Amsterdam ook op Facebook!
Het Twiske
De Noorderlaaik 1
1511 BX Oostzaan
Openingstijden
Het Twiske is toegankelijk van 6.00-23.00 uur.Honden moeten aan de lijn, behalve op de speciale hondenuitlaatplaatsen.
Prijs
Toegang tot Het Twiske is gratis.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)
Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!