Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Joods Museum junior

Kom de Joodse familie Hollander ontmoeten in het speels ingerichte huis van het Joods Museum junior!

Vader, moeder en hun drie kinderen beleven elk op hun eigen manier hoe het is om Joods te zijn. In het Joods Museum junior  kan iedereen in huize Hollander zelf ervaren wat belangrijk is in de Joodse traditie.

Wat wordt er bijvoorbeeld bij de Hollanders gegeten en wat niet? Waarom worden er zoveel vragen gesteld en door wie? En waarom is het soms belangrijker om lawaai te maken dan om stil te zijn?

Max de Matze is de gids in dit drie verdiepingen tellende huis. In iedere kamer neemt hij de bezoeker bij de hand en geeft waar nodig toelichting. Hij zit vol grappen, bezit veel wijsheid en maakt van het bezoek een feest. 

Ben je nieuwsgierig geworden? Bezoek dan het Joods Museum junior, doe mee aan een van de kinderevenementen voor kinderen van 6-12 jaar in het Fiep Westerdorp Atelier en bak een challe.

Ook leuk is de speurtocht door het museum met Max de Matze. Deze is gratis af te halen bij de infobalie voor kinderen van 8-12 jaar.

Kijk op de website voor meer informatie, via de roze button.

Joods Museum junior

Nieuwe Amstelstraat 1

1011 PL Amsterdam

Openingstijden Dagelijks 11.00 - 17.00 uur. Gesloten op Joods Nieuwjaar, Grote Verzoendag. De dag voor Kerst en Oudjaarsdag geopend tot 16.00 uur.
Prijs 6 t/m 12 jaar € 3,75, 13 t/m 17 jaar € 7,50 en volwassenen € 15,00
Mail direct

Mail direct naar Joods Museum junior

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Circusweek bij theater De Krakeling voorjaarsvakantie

Deze voorjaarsvakantie kun je weer fijne voorstellingen komen bewonderen in Theater de Krakeling!

Masterclass bij Rembrandt thuis in voorjaarsvakantie

Nieuwe tentoonstelling in het Rembrandthuis: ontdek de beste tips en tricks van de master!

Funmania Aalsmeer in krokusvakantie

Indoor of outdoor klimmen, klauteren, springen, turnen en voetballen. Het kan allemaal bij Funmania!

Voorjaarsvakantie in het Zaantheater

Kies deze voorjaarsvakantie voor een magisch theateruitje voor de hele familie!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief