Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Diemerbos

In het Diemerbos kan je heerlijk picknicken, wandelen en spelen!

Het Diemerbos maakt deel uit van het natuurgebied Gaasp en Diem.

In het deel van het Diemerbos dat aan Amsterdam-Zuidoost grenst, vind je picknickplekken, een grote ligweide, (verharde) wandelpaden en een speelbos. Aan de andere kant van de A9 mag de natuur meer haar gang gaan. Daar is moerasbos, nat grasland, plassen en rietland. Loop ook eens het laarzenpad en ervaar wat moeras is!

Klik op de roze button voor meer informatie. 

Tip: lekker uit eten met de kids? Kijk op de Uiteten pagina voor kindvriendelijke restaurants.

Kidsproof Amsterdam

Prijs Gratis

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Winteruitjes voor het gezin in januari en februari

Top winteruitjes voor de hele familie: voorstellingen, concerten, voorlezen, feestjes, nachoolse activiteiten en meer

Onze 16 tips voor voorstellingen en films in de voorjaarsvakantie

Maak er een heerlijk middagje 'uit' van met deze leuke, grappige, ontroerende of mooie familie voorstellingen in de voorjaarsvakantie

Geheime ontdekking met Lieveheersbeestje Kapoentje in het Museum Ons’ Lieve Heer Op Solder

Wauw, een geheime ontdekking; onze Kidsproofreporters bezochten het prachtige pand van Museum Ons' Lieve Heer Op Solder samen met Kapoentje. De lieveheersbeestjespeurtocht leidt je langs geheime deurtjes en leuke opdrachten. Tot helemaal bovenin.... wauw! Kijk je mee?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief