Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Flevopark

Kom lekker ontspannen in het Flevopark, of je nou wil sporten, spelen of luieren!

Het Flevopark is een natuur en recreatiegebied in Amsterdam-Oost.

De Joodse begraafplaats, Jeugdland en de tennisclub is hier te vinden. Jeugdland is een avontuurlijke natuurspeelpark, super leuk voor de kleintjes! Verder kan je met warm weer een duik nemen in het Flevoparkbad. Hier hebben ze een diep en ondiep bad, een kleuterbad, zonneweiden en speeltoestellen. Ook kan je in het Flevopark wandelen of gewoon lekker luieren.

Kortom, er is genoeg te doen in het Flevopark!

Klik op de roze button voor meer informatie. 

Tip: Kijk voor de leukste uittips in en om Amsterdam in onze uitagenda.

Meer inspiratie

Kom naar WOPL! in de herfstvakantie

Donkere herfstdagen? Bij WOPL! in Amsterdam-Zuid beleef je samen een avontuur, lekker warm en droog!

Herfstvakantie in het Move Lab Kids Expo

Ontdek de levensgrote bouwblokken, een knikkerbaan en de workshops in Move Amsterdam!

Kinderopera Lennox

Het spannende kinderboek wordt een groovy jeugdopera (8+) bij Nationale Opera & Ballet!

Herfstvakantie in Rembrandthuis

Vier de herfstvakantie vol activiteiten bij Museum Rembrandthuis!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Probeer het uit: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Dit wil echt zien: Abracadabra! Goochelen van Houdini tot Hans Klok

Hokus pokus pilatus pas… en daar staat ineens een geweldige tentoonstelling in het Joods Museum! Abracadabra neemt jullie mee naar de gouden jaren van de goochelkunst. Met Hans Klok, Houdini, mysterieuze trucs én genoeg kansen om zelf te verdwijnen. Wij mochten bij de opening zijn en keken onze ogen uit.

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!