Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Moco Museum

Kom moderne, inspirerende en hedendaagse kunst bekijken, bij het Moco Museum!

In het Moco Museum ervaar je kunst die nergens anders te zien is! Denk hierbij aan kunst van kunstenaars Banksy, Warhol en Studio Irma!

Er worden interactieve rondleidingen gegeven en er zijn verschillende exposities!

Reflecteren doen we normaal gesproken terug in de tijd. Studio Irma is nu nog te zien in Moco Museum met haar expositie – Reflecting Forward.  Digitale kunst, die laat zien hoe we in de toekomst kunnen kijken en eindeloze verbindingen kunnen leggen.

Studio Irma is nu te zien met :
We All live in Bubbles
Kaleidoscope
Diamond Matrix
Connect the Dots & Universe

Het Moco Speel + Zoekavontuur (6-12 jaar)
Kinderen kunnen het Moco Museum op een interactieve manier beleven! Met wist-je-datjes, ruimte om te tekenen, na te denken en afbeeldingen te spotten: het Moco Speel + Zoek Avontuur! Zoek naar de antwoorden en speel terwijl je bezig bent. Het roze papieren boekje wakkert de kunstenaar in jonge geesten aan met een reis door Moco’s wonderland van beelden en artistieke weetjes. De tour duurt ongeveer 30-45 minuten.

Kom je ook kijken? 

Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: bekijk ook eens ons onze uitagenda voor uitjes in de vakantie, het weekend of op een vrije dag.

Moco Museum

Honthorststraat

1071 Amsterdam

Openingstijden Check de website
Prijs Volwassenen: vanaf €15,95
Jongeren: 10-17 jaar €12,95
Kinderen: tot en met 9 jaar gratis
Mail direct

Mail direct naar Moco Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Circusweek bij theater De Krakeling voorjaarsvakantie

Deze voorjaarsvakantie kun je weer fijne voorstellingen komen bewonderen in Theater de Krakeling!

Funmania Aalsmeer in krokusvakantie

Indoor of outdoor klimmen, klauteren, springen, turnen en voetballen. Het kan allemaal bij Funmania!

Masterclass bij Rembrandt thuis in voorjaarsvakantie

Nieuwe tentoonstelling in het Rembrandthuis: ontdek de beste tips en tricks van de master!

Voorjaarsvakantie-uitje naar het Zaans Museum

Ontdek hoe je droge voeten houdt in de polder en denk mee over slimme oplossingen voor de toekomst!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

Aanrader: Dit is waarom je nu naar het Museum Rembrandthuis gaat met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief