Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Moco Museum

Kom moderne, inspirerende en hedendaagse kunst bekijken, bij het Moco Museum!

In het Moco Museum ervaar je kunst die nergens anders te zien is! Denk hierbij aan kunst van kunstenaars Banksy, Warhol en Studio Irma!

Er worden interactieve rondleidingen gegeven en er zijn verschillende exposities!

Reflecteren doen we normaal gesproken terug in de tijd. Studio Irma is nu nog te zien in Moco Museum met haar expositie – Reflecting Forward.  Digitale kunst, die laat zien hoe we in de toekomst kunnen kijken en eindeloze verbindingen kunnen leggen.

Studio Irma is nu te zien met :
We All live in Bubbles
Kaleidoscope
Diamond Matrix
Connect the Dots & Universe

Het Moco Speel + Zoekavontuur (6-12 jaar)
Kinderen kunnen het Moco Museum op een interactieve manier beleven! Met wist-je-datjes, ruimte om te tekenen, na te denken en afbeeldingen te spotten: het Moco Speel + Zoek Avontuur! Zoek naar de antwoorden en speel terwijl je bezig bent. Het roze papieren boekje wakkert de kunstenaar in jonge geesten aan met een reis door Moco’s wonderland van beelden en artistieke weetjes. De tour duurt ongeveer 30-45 minuten.

Kom je ook kijken? 

Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: bekijk ook eens ons onze uitagenda voor uitjes in de vakantie, het weekend of op een vrije dag.

Moco Museum

Honthorststraat

1071 Amsterdam

Openingstijden Check de website
Prijs Volwassenen: vanaf €15,95
Jongeren: 10-17 jaar €12,95
Kinderen: tot en met 9 jaar gratis
Mail direct

Mail direct naar Moco Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

40x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

Kinder Vrijmarkten op Koningsdag 2026

Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima zijn dit jaar in Dokkum met Koningsdag. Wat ga jij doen? Lees hier het overzicht met alle vrijmarkten voor kinderen in Amsterdam!

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief