Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Monkey Town Diemen

Kom klimmen, klauteren, door tunnels kruipen en lasergamen bij Monkey Town Diemen!

Bij Monkey Town Diemen kun je lekker glijden van diverse glijbanen, een spannende strijd voeren in LaserCity, spelen met super lego, ravotten in de ballenbak, voetballen of basketballen in de extra grote voetbalkooi en nog veel meer!

Bovendien is lasergame gratis, is er een grote peuterhoek en zijn er op doordweekse dagen (m.u.v. vakanties en feestdagen) de voordelige peuterochtenden. 

En ook aan de ouders is gedacht! Geniet van heerlijke verse bonenkoffie, comfortabele stoelen of banken én gratis WiFi. Uiteraard is parkeren gratis.

Wist je dat Monkey Town ook in Amsterdam zit?

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: Meld je aan voor de nieuwsbrief en blijf altijd up-to-date.

Monkey Town Diemen

Sniep 26

1112 AH Diemen

Openingstijden Maandag t/m dondag: 09.00 - 18.00 uur
Vrijdag t/m zondag: 9.00 - 19.00 uur
Prijs €8,95 entree 
€5,50 peutertarief ( 1 t/m 3 jaar)
€65,- 10-rittenkaart
Ouders/verzorgers: gratis
Mail direct

Mail direct naar Monkey Town Diemen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!