Monkey Town Diemen
Kom klimmen, klauteren, door tunnels kruipen en lasergamen bij Monkey Town Diemen!
Bij Monkey Town Diemen kun je lekker glijden van diverse glijbanen, een spannende strijd voeren in LaserCity, spelen met super lego, ravotten in de ballenbak, voetballen of basketballen in de extra grote voetbalkooi en nog veel meer!
Bovendien is lasergame gratis, is er een grote peuterhoek en zijn er op doordweekse dagen (m.u.v. vakanties en feestdagen) de voordelige peuterochtenden.
En ook aan de ouders is gedacht! Geniet van heerlijke verse bonenkoffie, comfortabele stoelen of banken én gratis WiFi. Uiteraard is parkeren gratis.
Wist je dat Monkey Town ook in Amsterdam zit?
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: Meld je aan voor de nieuwsbrief en blijf altijd up-to-date.
Monkey Town Diemen
Sniep 26
1112 AH Diemen
Openingstijden
Maandag t/m dondag: 09.00 - 18.00 uurVrijdag t/m zondag: 9.00 - 19.00 uur
Prijs
€8,95 entree€5,50 peutertarief ( 1 t/m 3 jaar)
€65,- 10-rittenkaart
Ouders/verzorgers: gratis
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!