De Hoge Dijk
Recreatiegebied De Hoge Dijk is een recreatiegebied en park in Amsterdam-Zuidoost!
Ten Noorden van het dorp Abcoude ligt Recreatiegebied De Hoge Dijk. Je vindt hier fiets-, ruiter- en wandelpaden. Daarnaast zijn er ook speelweiden en is er een recreatiebad genaamd de Speelsloot!
Ook vind je in dit gebied speciaal aangelegde, alleen voor wandelaars toegankelijke ecologische tuinen.
Recreatiegebied De Hoge Dijk is onderdeel van Groengebied Amstelland.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: kom lekker spetteren in recreatieplas de Speelsloot!
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Voorjaarsvakantie in het Zaantheater
Kies deze voorjaarsvakantie voor een magisch theateruitje voor de hele familie!
Circusweek bij theater De Krakeling voorjaarsvakantie
Deze voorjaarsvakantie kun je weer fijne voorstellingen komen bewonderen in Theater de Krakeling!
Masterclass bij Rembrandt thuis in voorjaarsvakantie
Nieuwe tentoonstelling in het Rembrandthuis: ontdek de beste tips en tricks van de master!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Aanrader: Dit is waarom je nu naar het Museum Rembrandthuis gaat met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.