De Hoge Dijk
Recreatiegebied De Hoge Dijk is een recreatiegebied en park in Amsterdam-Zuidoost!
Ten Noorden van het dorp Abcoude ligt Recreatiegebied De Hoge Dijk. Je vindt hier fiets-, ruiter- en wandelpaden. Daarnaast zijn er ook speelweiden en is er een recreatiebad genaamd de Speelsloot voor de allerkleinsten!
In de zomer vermaken kinderen zich hier met een visnetje of spelen met waterspeelgoed aan de waterkant. Voor oudere kinderen is er een strand waar ze zich kunnen uitleven op de speeltoestellen.
Het gebied heeft ook een rolstoeltoegankelijk speeltoestel met onder andere watergootjes, een draaipuzzel en een zandtakel. In het gebied zijn bovendien toiletten aanwezig.
Ook vind je in dit gebied speciaal aangelegde, alleen voor wandelaars toegankelijke ecologische tuinen.
Recreatiegebied De Hoge Dijk is onderdeel van Groengebied Amstelland.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: kom lekker spetteren in recreatieplas de Speelsloot!
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).