Waterfietsen op de grachten
Je kunt kiezen uit verschillende routes. Start bijvoorbeeld bij het Rijksmuseum of bij de Westerkerk!
Amsterdam is de fietsstad bij uitstek. Zelfs over het water kun je fietsen! Terwijl je lekker in je eigen tempo rondzwerft op het water, maak je van alles mee.
Stromma Nederland is dagelijks geopend op verschillende locaties in de stad: Leidseplein, Rijksmuseum en Westerkerk (Anne Frankhuis).
Om er zeker van te zijn dat je onderweg niets mist, krijg je een boekje met plattegrond en routebeschrijvingen mee.
En ook bij regen zit je droog!
Wees zeker van een plekje en reserveer van tevoren! Klik op de roze button voor meer informatie.
Toch niet zo’n fan van waterfietsen? Stromma Nederland biedt ook andere rondvaarten aan!
Stromma Nederland
Amsterdam
Openingstijden
Huur vanaf 11.00 - 16.00 uur (je kan dan nog tot 17:30 uur varen)Prijs
Vanaf €25,-
Mail direct
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.