Onze koloniale erfenis
In de tentoonstelling Onze koloniale erfenis in Het Wereldmuseum kun je zien dat creatief verzet helpt!
In de tentoonstelling Onze koloniale erfenis kun je zien hoe slavenhandel werkte en wat de invloed was en is op ons leven nu.
En dat creatief verzet helpt.
Benieuwd naar andere leuke workshops? Klik op de roze button voor meer info!
Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Het Tropenmuseum
Linnaeusstraat 2
1092 CK Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Den Haag van strand tot stad
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE: Den Haag is een geweldige bestemming voor het hele gezin!
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Museum JAN
Ontdek bij Museum JAN spraakmakende moderne kunst! Met afwisselende tentoonstellingen ook leuk voor kids.Blogs & inspiratie
Alle blogs
38x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
3 Strandjes om te zwemmen en te spelen in Groengebied Amstelland
Op een warme zomerdag is er niks fijner voor kinderen dan lekker pootjebaden in de waterplassen aan de randen van de stad. Stap op de fiets met de kids en ontdek de leuke strandjes aan de Ouderkerkerplas, de Gaasperplas en de Hoge Dijk.
Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!