Onze koloniale erfenis
In de tentoonstelling Onze koloniale erfenis in Het Wereldmuseum kun je zien dat creatief verzet helpt!
In de tentoonstelling Onze koloniale erfenis kun je zien hoe slavenhandel werkte en wat de invloed was en is op ons leven nu.
En dat creatief verzet helpt.
Benieuwd naar andere leuke workshops? Klik op de roze button voor meer info!
Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Het Tropenmuseum
Linnaeusstraat 2
1092 CK Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.