Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Onze koloniale erfenis

In de tentoonstelling Onze koloniale erfenis in Het Wereldmuseum kun je zien dat creatief verzet helpt!

In de tentoonstelling Onze koloniale erfenis kun je zien hoe slavenhandel werkte en wat de invloed was en is op ons leven nu.

En dat creatief verzet helpt.

Benieuwd naar andere leuke workshops? Klik op de roze button voor meer info!

Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Het Tropenmuseum

Linnaeusstraat 2

1092 CK Amsterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Het Tropenmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!