Onze koloniale erfenis
In de tentoonstelling Onze koloniale erfenis in Het Wereldmuseum kun je zien dat creatief verzet helpt!
In de tentoonstelling Onze koloniale erfenis kun je zien hoe slavenhandel werkte en wat de invloed was en is op ons leven nu.
En dat creatief verzet helpt.
Benieuwd naar andere leuke workshops? Klik op de roze button voor meer info!
Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Het Tropenmuseum
Linnaeusstraat 2
1092 CK Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.