Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Onze koloniale erfenis

In de tentoonstelling Onze koloniale erfenis in Het Wereldmuseum kun je zien dat creatief verzet helpt!

In de tentoonstelling Onze koloniale erfenis kun je zien hoe slavenhandel werkte en wat de invloed was en is op ons leven nu.

En dat creatief verzet helpt.

Benieuwd naar andere leuke workshops? Klik op de roze button voor meer info!

Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Het Tropenmuseum

Linnaeusstraat 2

1092 CK Amsterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Het Tropenmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Toffe zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.

Lekker er-op-uit in juni

Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.

Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!

Jaaa, hoera mooi weer! En eindelijk tijd om het gloednieuwe Beleefpad in het Amsterdamse Bos uit te proberen. Samen met 2 dol-enthousiaste, stuiterende Kidsproofreporters en een mama gaan we op pad.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief