Eigen chocoladewikkel maken
Maak thuis een eigen ontwerp voor de wikkel van een chocoladereep, van het Zaans Museum!
Als jij een chocoladewikkel mocht ontwerpen, hoe zou die van jou er dan uitzien?
Maak thuis een eigen ontwerp voor de wikkel van een chocoladereep. Het DIY-wikkelpakketje is online of in de MuseumShop van het Zaans Museum te koop.
In de experience kun je ook je eigen chocolade wikkel tekenen en kleuren en met de speciale wikkelmachine om de chocolade reep wikkelen!
Klik voor meer informatie op de roze button!
Tip: kijk wat er nog meer te doen is in het Zaans Museum!
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.