Op de Zaanse Schans
Wil jij ook op de foto voor een Zaans huisje? Je kan bij het Zaans Museum drie huisjes bezoeken!
Op de Zaanse Schans bij het Zaans Museum kun je in drie Zaanse huisjes Oudhollandse ambachten in historische kleding bewonderen:
– Het Wevershuis
– De Kuiperij
– Het Jisperhuisje – In dit vissershuis uit Jisp, het kleinste dorp van de Zaanstreek, zie je een vissershuishouden rond 1850
Jisperhuisje is gesloten tot eind maart
Laat je in of voor de Zaanse huisjes fotograferen in traditionele Zaanse streekdracht!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Kijk op onze Uitagenda voor meer leuke kinderuitjes.
Zaans Museum Verkade Experience
Schansend 7
1509 AW Zaandam
Openingstijden
zie site - Jisperhuisje is dicht tot maartPrijs
zie site
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.
4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam
Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?