Avonturenfeestjes 4-12 jaar
Leuk voor thuis: Ga op avontuur met je Kinderfeestje en los een echt mysterie op!
Tijdens dit kinderfeestje gaan jullie écht op avontuur.
Het feestje start met een persoonlijk videobericht van de hoofdrolspeler. Hierna gaan jullie buiten op zoek naar verstopte aanwijzingen. Met deze aanwijzingen en de aanvullende materialen los je een mysterie op en breng je het avontuur tot een goed einde.
Het feestpakket bestaat uit alle benodigde materialen en accessoires, zoals een tas, uitdeelzakjes, munten en oorkondes.
Er zijn verschillende avonturen voor de leeftijdscategorieën 4 t/m 6 jaar, 7 t/m 9 jaar en 10 t/m 12 jaar.
Het avontuur kan bij je thuis of op een door jezelf gekozen locatie plaatsvinden.
Het feestpakket bestaat uit alle benodigde materialen en accessoires, zoals inlogcodes, enveloppen, een tas, uitdeelzakjes, munten en oorkondes.
Voor meer info, klik door op de roze button!
4 tot 12 Kinderfeestjes
Openingstijden
Op alle dagen van het jaar!Prijs
Totaalpakket voor 10 kinderen € 69,50Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Feestje bij Move Lab Kids Expo
Zoek je een unieke en interactieve plek voor het verjaardagsfeest van je kind? Vier het bij Move Lab!
Klim- en klauterfeestje
Bij The Little Gym kunnen kinderen van 1 tot 12 jaar een lekker actief verjaardagsfeestje geven.
Freerun feestje
Leef je uit tijdens jouw feestje bij JUMP freerun! Leer en bekijk te gekke freeruntricks!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sleeën zonder slee: 8+1 tips voor alternatieven
Ligt er sneeuw maar je hebt geen slee bij de hand? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen gewoon zonder slee van die heuvel.
12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!
Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!
Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!
We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad