Avonturenfeestjes 4-12 jaar
Leuk voor thuis: Ga op avontuur met je Kinderfeestje en los een echt mysterie op!
Tijdens dit kinderfeestje gaan jullie écht op avontuur.
Het feestje start met een persoonlijk videobericht van de hoofdrolspeler. Hierna gaan jullie buiten op zoek naar verstopte aanwijzingen. Met deze aanwijzingen en de aanvullende materialen los je een mysterie op en breng je het avontuur tot een goed einde.
Het feestpakket bestaat uit alle benodigde materialen en accessoires, zoals een tas, uitdeelzakjes, munten en oorkondes.
Er zijn verschillende avonturen voor de leeftijdscategorieën 4 t/m 6 jaar, 7 t/m 9 jaar en 10 t/m 12 jaar.
Het avontuur kan bij je thuis of op een door jezelf gekozen locatie plaatsvinden.
Het feestpakket bestaat uit alle benodigde materialen en accessoires, zoals inlogcodes, enveloppen, een tas, uitdeelzakjes, munten en oorkondes.
Voor meer info, klik door op de roze button!
4 tot 12 Kinderfeestjes
Openingstijden
Op alle dagen van het jaar!Prijs
Totaalpakket voor 10 kinderen € 69,50Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
5x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 5 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!