Feestje in het Amstelpark
In de speeltuin van het Amstelpark zijn genoeg attracties en toestellen om iedereen te vermaken!
In het Amstelpark kun je je de hele dag vermaken met je kinderen. Begin bijvoorbeeld bij de speeltuin. Daar zijn (gratis) glijbanen, klimrekken en nog veel meer leuke toestellen.
En je kunt er nu ook speciaal voor je kinderpartijtje de Safari Garden reserveren. Een privé terrein bij de speeltuin in de buurt van Thomas de Trein. Met een binnenruimte waar kinderen lekker kunnen spelen en een mooie privé tuin waar je mag spelen.
Voor extra fun kun je het springkussen toevoegen. Verder krijgen de kinderen natuurlijk ook speeltuinmunten om lekker in het park van de attracties gebruik te kunnen maken.
Die betaalde attracties zijn de botsbootjes, minicars, minigravers, kindertrein, draaimolen en kiddy-rides. Die werken met speeltuinmunten. Deze kosten €1,30 per munt.
In het Amstelpark kan je je meegebrachte boterhammen op eten, maar ook is er een snackbar aanwezig. Hier kan je smullen van snacks, broodjes, ijsjes, frisdranken maar ook poffertjes!
De speeltuin is ook een heerlijke plek om je verjaardagsfeestje te vieren!
Pal aan de speeltuin ligt de kinderboerderij waar je kinderen lekker met dieren kunnen knuffelen. Ook is het heerlijk om een wandeling door het Amstelpark te maken!
Voor meer informatie en het boeken van de Safari Garden, klik op de roze button
Amstelpark
Amstelpark 18
1083 HZ Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Speeltuin is gratis toegankelijk, voor sommige attracties heb je een speeltuinmunt (€1,30) nodig.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Verjaardag in Joods Museum
Ben je bijna jarig? Verras je vriendjes en vriendinnetjes met een feestje in het Joods Museum junior!
Bowlen, Lasergamen en Minigolf op je kinderfeestje
Bij Aloha vier je een tof verjaardagsfeestje en kun je èn Bowlen èn Lasergamen èn Minigolf spelen!
VR Kinderfeestje bij The Park VR
Tof kinderpartijtje: Ontdek samen een verbluffende virtual reality wereld bij The Park VR in Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: Dit is waarom je nu naar het Museum Rembrandthuis gaat met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.