Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ponypret in Assendelft

Kinderboederij met ponydorp De Bonte Belevenis heeft een feestje voor ponyliefhebbers!

Welkom allemaal bij De Bonte Belevenis in Assendelft!

Je wordt opgewacht in het theehuis met een lekker glas limonade. Daarna volgt een korte uitleg over de pony’s, zodat je straks helemaal klaar bent voor het echte werk!

Allereerst moeten de pony’s verzorgd, gepoetst en gevoederd worden. De jarige mag z’n favoriete pony kiezen. Vervolgens zadelen jullie de pony’s op en maken jullie een rondje in de rijbak.

Zitten jullie allemaal lekker? Dan is het tijd om een spannend parcours af te leggen met een slalom, bruggetje, rotonde en nog meer.

Van al die inspanning krijgen jullie vast honger. Dus is het tijd om te genieten van pannenkoeken of frietjes.

Dit feestje duurt 2 tot 2,5 uur en kan worden uitgebreid met taart of muffins en een presentje voor de jarige.

Heb je nog andere wensen? Laat het weten via onderstaand telefoonnummer. Meer informatie kun je vinden onder de roze button.

PS. Like ons op Facebook voor meer leuke tips!

De Bonte Belevenis

Vaartdijk 25B

1566 PN Assendelft

Openingstijden In overleg
Prijs Vanaf €17,50 per kind (minimaal 5 kinderen)
Mail direct

Mail direct naar De Bonte Belevenis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe meivakantie en zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

Paasuitjes en lente tips

Paaseieren zoeken of versieren of er gewoon lekker op uit? Wij hebben wat te gekke plekken gevonden waar je dat kan doen. En natuurlijk is er nog veel meer te doen dit Paasweekend. Wat dacht je van stoere auto's bewonderen of een leuke voorstelling?

1 april: 10 tips om je kind in de mailing te nemen!

YAY! 1 april!! Wij nemen deze dag graag onze kids in de mailing....klinkt niet aardig maar deze grappen kunnen ze vast waarderen! Of zullen zij jou te slim af zijn?

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief