Clown op je verjaardag
Clown Gringo heeft een speciaal programma voor kinderverjaardagen! Komt hij ook bij jou?
Clown Gringo heeft een speciaal verjaardagsprogramma voor kinderen tussen de 5 en de 9 jaar. Het duurt 1,5 tot 2 uur. Het verjaardagsprogramma bestaat uit twee delen: een centraal gedeelte met een goochelshow en een ambulant gedeelte met ballonfiguren.
In de goochelshow speelt Gringo het verhaal uit van het onzichtbare toverkraantje. Hoewel het onzichtbaar is, komt er toch steeds echt toverwater uit. Daarmee krijgt de clown, maar ook de kinderen toverkracht. Er is echter een probleem: de clown blijkt allergisch te zijn voor het toverwater. En dat leidt tot grappige situaties!
Het tweede gedeelte is wat vrijer van opzet. Dan maakt Clown Gringo op een interactieve manier mooie balloncreaties voor de kinderen.
Het programma is prima geschikt voor optreden thuis in de huiskamer, maar kan aangepast met geluid ook in een zaaltje gedaan worden.
Kijk voor meer informatie over Clown Gringo, goochelaar Igor de Kort en Circus Brevis op de website. Klik door via de roze button.
Circus Brevis
1566 BD Assendelft
Openingstijden
In overleg.Prijs
Op aanvraag.Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Pony Feestje
Ben je jarig en houd je van ponies? Manege Waveren biedt fijne ponyfeestjes. Vanaf 6 jaar
Escapehood
Nieuw in Amsterdam: Playhood opent Escapehood met twee familievriendelijke escaperooms!
Freerun feestje
Leef je uit tijdens jouw feestje bij JUMP freerun! Leer en bekijk te gekke freeruntricks!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!
Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
9x binnenspeeltuinen in en om Amsterdam
Is het druilerig weer buiten en vliegen je kinderen tegen de muren op? Dan is een binnenspeeltuin een ideale mogelijkheid om even die energie kwijt te raken. Gelukkig kent Amsterdam verschillende binnenspeelparadijzen. Wij hebben ze op een rijtje gezet! Wat is jouw favoriet?