
Feestje bij Boost
Wil jij het circus meemaken tijdens je verjaardagsfeest? Dat kan bij Circuswerkplaats Boost! 6+
Tijdens het feest maken jullie kennis met verschillende circustechnieken. Verspreidt over de zaal zijn er de onderdelen opgesteld die jullie afgaan. Je mag alles uitproberen.
Er is een korte pauze met drinken en lekkers. Het feest duurt in totaal 2 uur.
De technieken
Trapeze, tissue, jongleren, eenwieleren, acrobatiek, koordlopen, clownerie, ballopen.
Afhankelijk van de leeftijd maakt Boost een spetterend programma. Komen de ouders de kinderen na afloop halen? Dan is het mogelijk dat de kinderen iets presenteren. Of dat de kinderen hun ouders iets leren, waardoor zij ook even kunnen proberen.
De kosten zijn inclusief pauzedrankje en hapje, docent(en), ruimtehuur, schoonmaakkosten en materialen. Wil je dit feestje? Boek dan minimaal een maand voor de feestdatum op een vrijdagmiddag, zaterdagmiddag of zondag, tijd in overleg.
Klik voor meer informatie over Circuswerkplaats Boost door via onderstaande paarse button!
Circuswerkplaats Boost
Marcusstraat 48
1091 TK Amsterdam
Openingstijden
Vrijdagmiddag, zaterdagmiddag of zondag, tijd in overleg.Prijs
€195,00 voor 10 kinderen.Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)
Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!