Feest in Foam
Tijdelijk niet mogelijk: Vier jouw verjaardag bij Foam Fotografiemuseum
Foam gaat verbouwen en is daarmee gesloten voor kinderfeestjes van maart t/m september 2026
Ter inspiratie bekijk je eerst, samen met 14 vriendjes of vriendinnetjes, de tentoonstelling in het museum. Daarna is het jullie beurt om aan de slag te gaan met de camera. Tijdens de workshop is iedereen een keer model, fotograaf en belichter. Natuurlijk zijn er ook koekjes en is er limonade en krijgt de jarige een Foam goodiebag! Aan het einde van de workshop krijg je één cd met de leukste foto’s mee!
Kom je ook kijken, praten en fotograferen in Foam?
Klik voor meer informatie door naar de website van Foam via onderstaande link of bel 020-5516500.
Foam
Keizersgracht 609
1017 DS Amsterdam
Openingstijden
Foto: © FoamDagelijks van 10.00 tot 18.00 uur, op donderdag en vrijdag tot 21.00 uur.
Prijs
250,00. ex. BTW bij een maximum van 15 kinderen. De prijs is inclusief toegang tot het museum, het gebruik van camera's, 1 cd met foto's, limonade, koekjes en een kleine verrassing.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Fun Forest Feestje
Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!
Backspace Escape Room feest
Durf jij het aan: kun je binnen 60 minuten ontsnappen uit één van de escape rooms? (9+)
Sportieve outdoor feestjes
Sport4kidz organiseert onvergetelijke, actieve en sportieve outdoor kinderfeestjes voor jouw verjaardag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!