
Monte Pelmo IJsfeestje
Monte Pelmo IJs met een ster, nu op jouw feestje! Huur een ijskar met zingende ijscoman!
Monte Pelmo is een ambachtelijk ijsbedrijf sinds 1957 en is gevestigd in in het hart van de Jordaan sinds 1966. Monte Pelmo levert niet alleen aan de horeca, maar in de ijswinkel kan iederéén genieten van het heerlijke ijs waarbij iedere hap naar meer smaakt.
Maar geef jij een feestje en wil je daar ijs bij? Wat dacht je van een prachtige antieke ijskar? Ambachtelijk schepijs is nog altijd een traktatie voor jong en oud!
De kar komt graag bij je langs met een “gewone” of zingende ijscoman. Zie je het al voor je: op jouw feestje komt plotseling onder begeleiding van sfeermuziek, al bellend, de zingende ijscoman binnen!
Kijk nu op de site voor de mogelijkheden, om te reserveren en voor meer informatie!
Monte Pelmo
Eerste Anjeliersdwarsstraat 17
1015 NR Amsterdam
Openingstijden
Kijk op de site om te reserveren.Prijs
€325 excl BTW voor 2 uur met bediening.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe zomer vakantiekampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!