Monte Pelmo IJsfeestje
Monte Pelmo IJs met een ster, nu op jouw feestje! Huur een ijskar met zingende ijscoman!
Monte Pelmo is een ambachtelijk ijsbedrijf sinds 1957 en is gevestigd in in het hart van de Jordaan sinds 1966. Monte Pelmo levert niet alleen aan de horeca, maar in de ijswinkel kan iederéén genieten van het heerlijke ijs waarbij iedere hap naar meer smaakt.
Maar geef jij een feestje en wil je daar ijs bij? Wat dacht je van een prachtige antieke ijskar? Ambachtelijk schepijs is nog altijd een traktatie voor jong en oud!
De kar komt graag bij je langs met een “gewone” of zingende ijscoman. Zie je het al voor je: op jouw feestje komt plotseling onder begeleiding van sfeermuziek, al bellend, de zingende ijscoman binnen!
Kijk nu op de site voor de mogelijkheden, om te reserveren en voor meer informatie!
Monte Pelmo
Eerste Anjeliersdwarsstraat 17
1015 NR Amsterdam
Openingstijden
Kijk op de site om te reserveren.Prijs
€325 excl BTW voor 2 uur met bediening.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Swingen met Groove Beest in het Bimhuis
Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!
Alle Sinterklaas uitjes in Amsterdam
Pssst....Sint heeft dus zijn volledige agenda met ons gedeeld! Wil je weten waar hij de komende tijd te vinden is, bekijk dan snel zijn agenda!