Racen met je vriendjes!
Vier bij Race Planet for Kids je verjaardag en race lekker rond in dit stoere binnenspeelparadijs!
Het mega indoor speelparadijs in Amsterdam is de droomwereld voor iedereen die van racen houdt. Er zijn verschillende dingen te doen. Je kunt racen met trapskelters, driewielers, ‘cabrio’s en formule 1-wagens en motoren.
Speel met z’n allen in Jimmy’s speelparadijs of slee supersnel van de berghelling af. Ook leuk is karten tegen elkaar. Wie is er het snelste? (minimaal 8 jaar en 1.40m)
Er zijn verschillende mogelijkheden om je verjaardagspartijtje bij Race Planet te vieren. Je hebt altijd toegang tot Race Planet. Het arrangement is uit te breiden met bijvoorbeeld 1 uur bowlen of een rondje karten. Aansluitend is er ook de mogelijkheid om een kidsmenu erbij te boeken en/of een verjaardagstaart.
Kijk voor alle mogelijkheden op de site. Klik hieronder door via de button ‘naar website’.
Raceplanet
Herwijk 10
1046 BC Amsterdam
Openingstijden
Maandag, dinsdag en donderdag geopend van 13.00 tot 18.00 uur.Woensdag geopend van 12.00 tot 18.00 uur.
Vrijdag geopend van 12.00 tot 19.00 uur.
Zaterdag geopend van 11.00 tot 19.00 uur.
Zondag geopend van 11.00 tot 18.00 uur.
Tijdens schoolvakanties gewijzigde openingstijden
Prijs
Afhankelijk van arrangement, vanaf €14,50 per kind.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
VR Kinderfeestje bij The Park VR
Tof kinderpartijtje: Ontdek samen een verbluffende virtual reality wereld bij The Park VR in Amsterdam!
Bowlen, Lasergamen en Minigolf op je kinderfeestje
Bij Aloha vier je een tof verjaardagsfeestje en kun je èn Bowlen èn Lasergamen èn Minigolf spelen!
Graffiti kinderfeestje
Super vet feestje van Graffitifun! Maak met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin
HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!