Kinderyogafeest (3+)
Een kinderyogafeest voor kinderen van alle leeftijden, met verschillende thema's, bij The Yogachild!
The Yogachild organiseert yogafeestjes in een fijne studio, met huiskamersfeer.
Er zijn een hele hoop thema’s waar je uit kunt kiezen!
Avontuur in de ruimte, Krijgersles, Engelenles, Piraten,-Barbapappa’s, Kabouterbos en nog veel meer…
De inhoud van het feestje wordt aangepast aan de leeftijd. En natuurlijk mag je op jouw feestje taart eten in de studio en kadootjes openmaken.
Ook teambuilding (voor kinderen in bijvoorbeeld een hockeyteam) is mogelijk!
Lijkt dit jou leuk?
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: volg Kidsproof Amsterdam op Instagram!
Tune In- The Yogachild
Weissenbruchstraat 16
1075 VP Amsterdam
Prijs
€100
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
1 april: 10 tips om je kind in de mailing te nemen!
YAY! 1 april!! Wij nemen deze dag graag onze kids in de mailing....klinkt niet aardig maar deze grappen kunnen ze vast waarderen! Of zullen zij jou te slim af zijn?
Toffe meivakantie en zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.
10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam
Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!