Feestje in het Fun Center
Kom met vriendjes en vriendinnetjes lasergamen, jumpen, karaoke doen en nog veel meer leuks doen!
Fun Center Amstelveen is dé plek voor een geweldig kinderfeestje!
De kinderen mogen zich 1,5 uur uitleven in het Fun Center. Heerlijk onbeperkt jumpen op de 30 aaneengeschakelde trampolines met schuine wanden, basket zone, foampit en tumblingbaan. Een spannende sessie lasergamen in het verlaten havengebied van New York. Of games doen op groot scherm, zingen bij karaoke (inclusief TikTok hits) en poolbiljarten.
Na de 1,5 uur gaan de kinderen nog aan tafel om lekker frietjes met een snack te eten. Tijdens het hele feestje kunnen de kinderen onbeperkt limonade drinken. Het is mogelijk om een Kids goodiebag met leuke gadget en snacks van €5,50 erbij te bestellen.
Ben je nou helemaal dol op zingen? Doe dan de Karaoke Party (8+)! Bij dit feestje ga je hetzelfde doen als hierboven, en daarnaast kun je een uur lang zingen en feesten in de karaoke party room.
Meer weten over dit feestje of boeken? Klik op de roze button!
Tip: op zoek naar een avondje uit met de familie? Doe dan de All Night Long experience bij Fun Center Amstelveen!
Fun Center Amstelveen
Langs de Werf 7
1185 XT Amstelveen
Prijs
€21,- inclusief onbeperkt limonade, frietjes en een snack naar keuze.Karaoke Party: €10,- per persoon extra
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground
Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Amsterdam!
Bowlen, Lasergamen en Minigolf op je kinderfeestje
Bij Aloha vier je een tof verjaardagsfeestje en kun je èn Bowlen èn Lasergamen èn Minigolf spelen!
Graffiti kinderfeestje
Super vet feestje van Graffitifun! Maak met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.