Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

FunZone Speelparadijs

Ben je jarig? Vier je feestje in dit grote indoor speelparadijs vol attracties en spellen!

FunZone is de droom voor kinderen! In alle hoeken en gaten vind je hier leuke attracties en spellen. Waar je ook kijkt, bij FunZone zie je overal speelpleinen!

Kinderen beleven oneindig veel binnenpret door te klimmen, klauteren, glijden, ravotten, en bouwen. Voor het verjaardagsfeestje staat er een gereserveerde tafel voor de kids klaar en kunnen ze samen met je vriendjes genieten van puur speelplezier.

Elk feestje is uniek! Naast de entree, een gereserveerde tafel en onbeperkte limonade, kan het feestje helemaal gepersonaliseerd worden! Frietjes met saus of een tosti, een ijsje of een gezonde snack? De mogelijkheden zijn eindeloos! Uiteraard mag een cadeautje voor de jarige niet ontbreken.

Ook aan de ouders is gedacht: er is hier gratis wifi en een uitgebreid horecaplein!

Klik op de roze button voor meer informatie!

Tip: volg Kidsproof Amsterdam ook op Facebook!

FunZone

Oosteinderweg 247 c

1432 AT Aalsmeer

Openingstijden Zie website
Prijs Kinderfeest Speeltuin: €11,50 p.p.
Kinderfeest Speeltuin-Jumpen: €19,00 p.p.
Kinderfeest twee uur jumpen: €19,00 p.
Mail direct

Mail direct naar FunZone

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground!

Speeltuin Amstelpark

In de speeltuin van het Amstelpark zijn genoeg attracties en toestellen om iedereen te vermaken!

Feestje bij Verkade

In het Zaans Museum word je voor één dag een Verkademeisje, koekenbakker of cacao-expert!

Fun Forest Feestje

Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Festivals en nazomertips in september

Toffe festivals, appeltjes plukken, workshops en nog meer tips voor september in Amsterdam

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief