Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jump Party bij Jumpsquare

Supergaaf kinderfeestje in het megagrote trampolinepark Jumpsquare!

Wil jij het vetste feestje van het jaar geven? Geef dan een Jump Party bij Jumpsquare! Ga samen los op de trampolines, daag elkaar uit met vette tricks en leef je helemaal uit. Na afloop kunnen jullie nog lekker even chillen en snacken aan een speciaal voor jullie gereserveerde Party tafel.

Met de verschillende Jump Party arrangementen maak je er een onvergetelijke dag van. En kom je op vrijdag of zaterdag vanaf 16:00 tot dan is het een Disco Jump Party!

Verschillende arrangementen:

Er zijn verschillende feestjes van 90, 120 en 150 minuten. Bij alle arrangementen komt een feesttafel, limonade, jumpsokken en een kadootje voor de jarige. Afhankelijk van het arrangement krijgen de feestvierders chips of frietjes en een ijsje.
Voor kinderen onder de 6 jaar is er een speciale Miniparty te boeken.

Klik op de roze button voor een uitgebreid overzicht van alle Jumpsquare-kinderfeestjes, extra’s en prijzen.

PS. Geen verjaardag te vieren binnenkort? Lekker jumpen is ook hartstikke leuk als gezinsuitje!

Jumpsquare Amsterdam

Daniël Goedkoopstraat 1

1096 BD Amsterdam

Openingstijden Zie feesttijden op de website.
Mail direct

Mail direct naar Jumpsquare Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Feestje bij Little Star

Sport, circus, dans of disco: vier een lekker actief kinderfeestje met Little Star Fitness!

Kinderfeestje Jachtseizoen

Ga op jacht naar de voortvluchtige of blijf zelf uit handen van de jagers tijdens dit Kinder Sportfeest!

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground!

Freerun feestje

Leef je uit tijdens jouw feestje bij JUMP freerun! Leer en bekijk te gekke freeruntricks!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Festivals en nazomertips in september

Toffe festivals, appeltjes plukken, workshops en nog meer tips voor september in Amsterdam

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief