Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Monkey Town Diemen

Bijna jarig? Vier je kinderfeestje bij dit speelparadijs en ga klimmen, klauteren, springen en lasergamen

Voor een fantastisch en afwisselend kinderfeestje ga je naar Monkey Town Diemen! In dit indoor speelparadijs kan je voor één dag als een aapje klimmen, klauteren en door tunnels kruipen. Er zijn glijbanen, een ballenbak en kan je spelen met de superlego! Voor de allerkleinsten is er een overzichtelijke peuterhoek. Ook kan je gratis lasergamen!
 
Een kinderfeestje kan al vanaf €11,-  per kind, er zijn verschillende arrangementen mogelijk. Zo kan je kiezen uit: Monkey Party, Monkey Party L en Monkey Party XL.

Als je het extra speciaal wil maken, kan je je feestje vieren in de Themakamers! Er zijn maar liefst 4 verschillende Themakamers: Disco-kamer, Ice Princess kamer, Jungle-kamer en de Super Hero kamer. Welke lijkt jou het leukst?

Je kan je verjaardagsfeestje ook combineren met een bezoek aan Jump XL! Met dit arrangement kan je zowel spelen in Monkey Town, als springen in Jump XL.

Kijk snel op de site via de roze button voor de mogelijkheden!

Tip: Meld je aan voor de nieuwsbrief en blijf altijd up-to-date.

Monkey Town

Sniep 26

1112 AH Diemen

Openingstijden Maandag t/m donderdag  9:00-18:00 uur
Vrijdag t/m zondag 9:00-19:00 uur
Prijs Prijzen per kind:
Monkey Party - €11
Monkey Party L - €12,50
Monkey Party XL - €14,40
Themakamers - €16,50
Monkey Jump Party - €19,50
Mail direct

Mail direct naar Monkey Town

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes

'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.

Swingen met Groove Beest in het Bimhuis

Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!

Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje

Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief