Vier je verjaardag in Atelier CoBrA!
Kom je verjaardag vieren in Museum Cobra met een creatieve verjaardagworkshop! (6+)
Vier je verjaardag met je vriendjes en vriendinnen op een kunstzinnige manier! Natuurlijk wordt er gewerkt in de geest van CoBrA: spontaan en experimenteel. Ze mogen knoeien en worden aangemoedigd om buiten de lijntjes te kleuren.
Vooraf kan de jarige kiezen tussen het maken van een schilderopdracht (met acrylverf op een echt schildersdoek) of een ruimtelijk werkstuk met allerlei spannende materialen. In het museum worden eerst een paar CoBrA-kunstwerken bekeken en besproken. Daarna gaan de kinderen zelf aan de slag. Als de werkstukken klaar zijn, worden ze nabesproken in de groep. Uiteraard mogen de kunstwerken na afloop mee naar huis.
Verder belangrijk: Leeftijdsgrens is 6 tot en met 12 jaar. Nodig maximaal 10 vriendjes en vriendinnen uit. Het programma van de workshop duurt 1,5 uur.
Om het feestje compleet te maken bieden ze twee verschillende arrangementen met snackjes aan.
Arrangement 1: Aanmaaklimonade met 10 poffertjes per kind met poedersuiker en stroop
Arrangement 2: Aanmaaklimonade met een portie frietjes per kind met mayonaise en ketchup
Kijk op de site voor meer informatie, alle mogelijkheden en om te reserveren!
Museum Cobra
Sandbergplein 1
1181 ZX Amstelveen
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Fun Forest Feestje
Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!
Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground
Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Amsterdam!
Bounce Valley Aalsmeer
Vier je feestje op een fantastisch luchtkussenpark in Aalsmeer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.