De Natuur is een Feestje!
Houd jij van buitenspelen, bomen klimmen en beestjes zoeken? Dan is een natuurfeestje iets voor jou!
‘Natuur is een feest!’ organiseert allerlei avontuurlijke kinderfeestjes in het bos.
Neem je vriendjes mee naar buiten! Vier een stoer feestje in de natuur! Beleef een avontuurlijk kinderfeestje in het bos. Daar kun je sluipen, camoufleren, klimmen, katapults maken en kruipende beestjes zoeken. Je lijkt Freek Vonk wel!
Of wat dacht je van een piratenfeestje, of een heksenfeestje? Of een feestje waarbij je teamspelletjes gaat doen of survivalen? Er zijn veel verschillende thema’s!
De enthousiaste begeleiders zijn niet bang voor een beetje regen, dus dat hoef jij ook niet te zijn!
Er is van alles mogelijk voor kinderen vanaf 4 jaar, klik snel op de roze button om op de website te kijken!
Natuur is een feest
Boniplein 72
1094 SG Amsterdam
Openingstijden
In overlegPrijs
vanaf €110,00 voor een feestje, kijk op de siteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Graffiti kinderfeestje
Super vet feestje van Graffitifun! Maak met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.
Verjaardag in Joods Museum
Ben je bijna jarig? Verras je vriendjes en vriendinnetjes met een feestje in het Joods Museum junior!
Bowlen, Lasergamen en Minigolf op je kinderfeestje
Bij Aloha vier je een tof verjaardagsfeestje en kun je èn Bowlen èn Lasergamen èn Minigolf spelen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Favoriete tips om te zwemmen in Amsterdam
Lekker spetteren en spatteren in Amsterdam? Ontdek hier de leukste buitenzwemplaatsen in Amsterdam.
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.