De Natuur is een Feestje!
Houd jij van buitenspelen, bomen klimmen en beestjes zoeken? Dan is een natuurfeestje iets voor jou!
‘Natuur is een feest!’ organiseert allerlei avontuurlijke kinderfeestjes in het bos.
Neem je vriendjes mee naar buiten! Vier een stoer feestje in de natuur! Beleef een avontuurlijk kinderfeestje in het bos. Daar kun je sluipen, camoufleren, klimmen, katapults maken en kruipende beestjes zoeken. Je lijkt Freek Vonk wel!
Of wat dacht je van een piratenfeestje, of een heksenfeestje? Of een feestje waarbij je teamspelletjes gaat doen of survivalen? Er zijn veel verschillende thema’s!
De enthousiaste begeleiders zijn niet bang voor een beetje regen, dus dat hoef jij ook niet te zijn!
Er is van alles mogelijk voor kinderen vanaf 4 jaar, klik snel op de roze button om op de website te kijken!
Natuur is een feest
Boniplein 72
1094 SG Amsterdam
Openingstijden
In overlegPrijs
vanaf €110,00 voor een feestje, kijk op de siteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Zomervakantie: 16 Musea met toffe gezinsactiviteiten
Bezoek deze vakantie een museum met je gezin! Deze musea in en om Amsterdam hebben speciaal voor families super leuke activiteiten deze zomervakantie!