Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lasergame feestje

Vier je verjaardag met een stoer potje lasergame met vriendjes en vriendinnetjes, met On the move Events!

Al jouw vriendjes en vriendinnetjes verzamelen bij het basiskamp. Hier vind de teambespreking plaats. Gaan we verdedigen of gaan we er vol in? Hè, wat jammer, dit was niet de juiste techniek. Nu pakken we het anders aan, we gaan over de flanken! YES, we hebben gewonnen!!

On the move Events organiseert toffe lasergame feestjes bij jou in de buurt. Dit kan in het bos, park, tuin of misschien wel in huis of op je school. Ze nemen de volledige uitrusting mee. Je kunt het hele potje lekker door zonder te hoeven herladen of resetten.

Is het feestje s’avonds? Dan nemen ze een volledige licht/ -rookpakket mee om het nog spannender te maken!

Dit feestje is al te boeken vanaf 10 kinderen.

Meer weten of boeken? Klik dan op de roze button!

Tip: voor muziekles, dansclubjes, of tennisverenigingen kijk je op de Clubjes-pagina!

On the move Events

Kaagweg 33

2157 LH Abbenes

Openingstijden Elke dag te reserveren met uitzondering van woensdagmiddag en zaterdagmiddag
Prijs Vanaf € 250,-
Mail direct

Mail direct naar On the move Events

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam

Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam

Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief