Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Arcade Kids Party

Urenlang onbeperkt gamen tijdens je feestje? Beleef superveel fun bij Stickx Arcade!

Tijd om de verjaardag van je koter te vieren? Bij Stickx Arcade beleven kinderen een onvergetelijk verjaardagsfeestje!

Samen met alle vriendjes en vriendinnetjes kan het feestvarken tot wel 2 uur lang onbeperkt gamen. De jarige krijgt zelfs 1000 tickets cadeau en voor de vriendjes en vriendinnetjes staan er 100 tickets klaar. Met een feestje bij Stickx Arcade heb je gegarandeerd plezier en ga je naar huis met een te gekke vibe!

Met tafels om de cadeautjes uit te pakken en te zingen voor je kind! Consumpties zijn te koop, je mag eventueel wel zelf je taart meenemen.

Het kinderfeestjes-arrangement is exclusief play-card. Bij dit arrangement verdienen de kinderen geen extra tickets tijdens de games. De kids party is vanaf 5 kinderen of meer en beschikbaar in 3 varianten: 30 minuten, 60 minuten of 120 minuten gamen. 

GAME ON! Meer info vind je via de roze websitebutton!

Op onze site verzamelen wij ook te gekke clubjes voor kids!

Stickx Arcade

Rozengracht 131

1506 SB Zaandam

Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Stickx Arcade

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam

Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?

Speuren en film maken in Eye

Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye

14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw

Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!