Bubbelbal Kinderfeestje
Ga voor je kinderfeestje bubbelbal 7+ spelen tegen je vriendjes en vriendinnetjes bij UP Events Kids!
Bounce, stuiter en bots er op los in de mega Zorb ballen! Gehuld in een enorme plastic bal gaan jullie de strijd met elkaar aan op het voetbalveld. Lukt het jou om een doelpunt te maken, of rol jij lachend over het gras?
Het spelen van Bubbelbal is vrij intensief. Daarom zijn het meestal kleine partijtjes. Een begeleider zal de hele tijd aanwezig zijn voor vragen en instructies.
Een Bubbelbal feestje is voor kinderen vanaf 7 jaar.
UP Events Kids heeft drie verschillende pakketten voor kinderfeestjes: Hiep, Hiep Hiep en Hiep Hoera.
Het feestje is inclusief zakje chips en onbeperkt limonade. De taart mag je zelf meenemen! Overige zelf meegebrachte consumpties zijn niet toegestaan.
Ook handig om te weten: bij UP Events Kids kun je gratis parkeren!
Klik op de roze button voor meer informatie en om te kijken uit welke pakketten je kunt kiezen.
UP Events Kids
Tom Schreursweg 8
1067 MC Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website UP Events KidsToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
VR Kinderfeestje bij The Park VR
Tof kinderpartijtje: Ontdek samen een verbluffende virtual reality wereld bij The Park VR in Amsterdam!
Graffiti kinderfeestje
Super vet feestje van Graffitifun! Maak met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.
Bowlen, Lasergamen en Minigolf op je kinderfeestje
Bij Aloha vier je een tof verjaardagsfeestje en kun je èn Bowlen èn Lasergamen èn Minigolf spelen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin
HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!