Bubbelbal Kinderfeestje
Ga voor je kinderfeestje bubbelbal 7+ spelen tegen je vriendjes en vriendinnetjes bij UP Events Kids!
Bounce, stuiter en bots er op los in de mega Zorb ballen! Gehuld in een enorme plastic bal gaan jullie de strijd met elkaar aan op het voetbalveld. Lukt het jou om een doelpunt te maken, of rol jij lachend over het gras?
Het spelen van Bubbelbal is vrij intensief. Daarom zijn het meestal kleine partijtjes. Een begeleider zal de hele tijd aanwezig zijn voor vragen en instructies.
Een Bubbelbal feestje is voor kinderen vanaf 7 jaar.
UP Events Kids heeft drie verschillende pakketten voor kinderfeestjes: Hiep, Hiep Hiep en Hiep Hoera.
Het feestje is inclusief zakje chips en onbeperkt limonade. De taart mag je zelf meenemen! Overige zelf meegebrachte consumpties zijn niet toegestaan.
Ook handig om te weten: bij UP Events Kids kun je gratis parkeren!
Klik op de roze button voor meer informatie en om te kijken uit welke pakketten je kunt kiezen.
UP Events Kids
Tom Schreursweg 8
1067 MC Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website UP Events KidsToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Bowlen, Lasergamen en Minigolf op je kinderfeestje
Bij Aloha vier je een tof verjaardagsfeestje en kun je èn Bowlen èn Lasergamen èn Minigolf spelen!
Graffiti kinderfeestje
Super vet feestje van Graffitifun! Maak met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.
Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground
Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw
Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Speuren en film maken in Eye
Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye