
Spelen bij Ballorig
Wil je lekker klimmen, klauteren, glijden en spelen? Kom dan naar Ballorig Gaasperplas!
Heb je zin om je even lekker uit te leven? Maar is het buiten niet zo lekker weer…? Dan kan je hier lekker binnen komen spelen!
Ballorig is een overdekt speelparadijs voor kinderen van 0 t/m 12 jaar. Voor de jongste kinderen t/m 4 jaar is er een aparte speelruimte. Als ouder of begeleider kun je een kopje koffie drinken in het restaurant waar goed overzicht is over de diverse speeltoestellen. En ouders en begeleiders hebben gratis toegang.
Bijna jarig? Je kan hier ook je verjaardagsfeestje vieren! Kijk op de site voor de mogelijkheden.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: Kijk op de Clubjes-pagina voor allemaal leuke sporten en clubjes waar je bij kunt gaan.
Ballorig
Valburgdreef 1001
1108 AW Amsterdam
Openingstijden
Ballorig Gaasperplas is 7 dagen per week geopend van 10.00 tot 19.00 uur.(met uitzondering van feestdagen)
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)
Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!