Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kidskunstlab de Bubbelklup

Leer alles over bubbelproducten (en fermentatie) in deze workshopserie van OCCII Kinderpret!

Hoe ontstaan zuurkool en kimchi of een zure bom? Wat is waterkefir? Hoe maak je tempeh, zuurdeegbrood en je eigen super gezonde tomatenketchup? Wat ze allemaal tot familie maakt, is de fermentatie… Dat is een spannend proces met gisting en veel bubbeltjes.

In de Bubbelklup gaan kinderen aan de slag met deze bubbelproducten. Ze gaan iedere week hun bubbelproduct thuis goed verzorgen, een beetje als huisdiertjes! Aan het einde is het smullen geblazen en is er als het goed is een hele maaltijd bij elkaar gefermenteerd! Lekker voor jong en oud.

De workshops vinden plaats op dinsdagen van 4 februari t/m 4 maart (behalve 18 feb krokusvakantie).

Reserveer snel een plek via de roze button! 

Via deze link vind je nog meer coole workshops in Amsterdam.

OCCII Kinderpret

Amstelveenseweg 134

1075 XL Amsterdam

Openingstijden Dinsdagen van 4 februari t/m 4 maart (behalve 18 feb krokusvakantie).
Prijs €20,00 voor 4 keer
Stadspas: gratis
Mail direct

Mail direct naar OCCII Kinderpret

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Swingen met Groove Beest in het Bimhuis

Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!

Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje

Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes

'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief