Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

All-In in het Fun Center

Met de All-In Experience ga je 1,5 uur lasergamen, onbeperkt jumpen, karaoke en nog veel meer fun!

Fun Center Amstelveen is dé plek voor een dagje uit voor de hele familie! Met de All-In Experience mag je je 1,5 uur lang helemaal uitleven in het Fun Center. 

Tijdens de All-In Experience ga je minimaal 1 sessie Lasergamen in het verlaten havengebied van New York in de 450 m2 indoor Game Arena. En kom onbeperkt jumpen op de 30 aaneengeschakelde trampolines met schuine wanden, basket zone, foampit en tumblingbaan.

Maar je kunt nog veel meer doen! Karaoke inclusief populaire TikTok hits, Poolbilliards, toffe games… genoeg te doen voor de hele familie!

Trek gekregen? Kom dan lekker eten en drinken bij de horeca. 

Meer weten over deze experience? Klik op de roze button!

Fun Center Amstelveen

Langs de Werf 7

1185 XT Amstelveen

Openingstijden Zondag t/m Donderdag: 10:30– 18:00 uur
Vrijdag en Zaterdag: 10:30– 22:00 uur
Prijs €15,50 p.p.
Mail direct

Mail direct naar Fun Center Amstelveen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Meivakantie in het Amsterdamse Bos

Vier de vakantie in de natuur met kinderyoga, een wormenhotel, bloembollen en meer!

Meivakantie in Wereldmuseum Amsterdam

Ontdek een wereld vol verhalen met interactieve activiteiten tijdens de meivakantie in Wereldmuseum!

Dagje Verzetsmuseum Junior

Maak in de meivakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.

Bounce Valley

Een fantastisch luchtkussenpark voor uitjes en feestjes in Aalsmeer!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

40x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief