Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Knutselfeestje

Kom dieren vilten bij Koud Kunstje!

Knustelen en meer bij Koud Kunstje!

Zo’n snoezig diertje vilten is geweldig als jouw kind 9+ bent. We doen dat met speciale, scherpe naalden. Ben je 6 dan worden jouw kinderen daar waarschijnlijk niet blij van… Maar wat dacht je van een slingeraapje? Een aapje aan een slinger met je naam erop, dat is zeker net zo leuk!

De knutselfeestjes vier de kids samen met Rachel (die kun je kennen van Koud Kunstje aan de Rozengracht) in het atelier bij haar thuis. Midden in de gezellige wijk de Baarsjes, tegenover een speeltuin. Aan een 3 meter lange tafel kunnen maximaal 12 kinderen aanschuiven. Het knutselen duurt 2 uur, willen ze ook taart eten en cadeautjes uitpakken, dan duurt het een half uur langer (hiervoor wordt niks gerekend, dat is alleen maar gezellig!)

Klik op de roze button voor meer informatie.

Leuke dingen doen met de kids? Bekijk hier onze Uitagenda!

Koud Kunstje

Rozengracht 49E

1016 LR Amsterdam

Openingstijden Op afspraak op zondag of 's avonds
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Koud Kunstje

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speeltuin Amstelpark

In de speeltuin van het Amstelpark zijn genoeg attracties en toestellen om iedereen te vermaken!

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground!

Fun Forest Feestje

Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!

Feestje bij Verkade

In het Zaans Museum word je voor één dag een Verkademeisje, koekenbakker of cacao-expert!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Festivals en nazomertips in september

Toffe festivals, appeltjes plukken, workshops en nog meer tips voor september in Amsterdam

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief