
Kinderyogakamp (6-12 jaar)
Yes het is zomervakantie! Ga mee op zomeryogakamp met de Kinderyogatuin!
Op zoek naar een leuk kamp? In de zomervakantie organiseert de Kinderyogatuin het Yogakamp. Met 3 dagen buiten en binnen yoga, mindfulness, zelf plukken & proeven uit de moestuin, plonsen, creativiteit, muziek, massage, natuur en na inspanning ontspannen in de hangmat. Hét kamp voor een boost in zelfvertrouwen, positiviteit, flexibiliteit, kracht en plezier (fysiek en mentaal!).
Er zijn drie yogakampen van drie dagen. Het eerste kamp is van 15 t/m 17 juli. Het tweede kamp is van 22 t/m 24 juli en het derde kamp is van 18 t/m 20 augustus.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van de leukste activiteiten!
Data:
- dinsdag 15 juli 2025
- donderdag 17 juli 2025
- dinsdag 22 juli 2025
- donderdag 24 juli 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Aemstelschooltuin
Kalfjeslaan 30
1083 AA Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Lepeltje Lepeltje Festival
Foodtrucks, muziek, kindervertier en meer. Schuif gezellig aan bij Lepeltje Lepeltje Amsterdam!
Havenfestival 2025
Op het Java-eiland bruist het van de havenactiviteiten en demonstraties voor jong en oud!
Familie Verhalen Festival
Het Stadsarchief Amsterdam staat vandaag helemaal in het teken van familieverhalen!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bezoek het festival in ARTIS met Hemelvaart en tips voor de zomer
Van de kleinste microben tot grote olifanten; in ARTIS is er voor alle leeftijden iets te zien, te ontdekken, te onderzoeken en te leren. Van het Aardbewoners Festival met Hemelvaart tot de Zoomeravonden. Bekijk onze tips.
16X Uitjes met Pinksteren en in juni
Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?