
Kinderyoga kamp (6-12 jaar)
Yes het is zomervakantie! Ga mee op zomeryogakamp met de Kinderyogatuin!
Op zoek naar een super leuk & veelzijdig kamp? Meld je kind dan aan voor het zomer yogakamp van de Kinderyogatuin (dat dit jaar 10 jaar bestaat!) Je kind is in goede handen en is verzekerd van een geweldige ervaring. 3 dagen yoga, mindfulness, zelf plukken & proeven uit de moestuin, plonsen, creativiteit, muziek, stoeien (voor wie wil), natuur en na inspanning ontspannen in de hangmat.
Voor jongens & meiden 6-12 jaar. Hét kamp voor een boost in zelfvertrouwen, eigen wijsheid en plezier (fysiek en mentaal!). Neem ook zeker een kijkje op haar Instagram voor een sfeerimpressie en ervaringen van anderen.
Er zijn drie yogakampen van drie dagen. Het eerste kamp is van 15 t/m 17 juli. Het tweede kamp is van 22 t/m 24 juli en het derde kamp is van 18 t/m 20 augustus.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van de leukste activiteiten!
Aemstelschooltuin
Kalfjeslaan 30
1083 AA Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Sportief Zomerkamp
Sport4kidz heeft een lekker buiten en sportief outdoor en zeil- zomerkamp, al vanaf 6 jaar!
Splashweken watersportkamp
Kom in de vakantie lekker sporten op het water tijdens de Splashweken van Watersportcentrum Sloterplas.
Dans4daagse in Diemen (9+)
Ready to move? Doe mee met de Dans4daagse in Theater de Omval in Diemen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke familieuitjes in juni en begin juli
Wij hebben heel veel leuke (GRATIS) uitjes voor juni en begin juli! Laat je inspireren door de tips die wij kregen!
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?