Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderyoga kamp (6-12 jaar)

Yes het is zomervakantie! Ga mee op zomeryogakamp met de Kinderyogatuin!

Op zoek naar een super leuk & veelzijdig kamp? Meld je kind dan aan voor het zomer yogakamp van de Kinderyogatuin (dat dit jaar 10 jaar bestaat!) Je kind is in goede handen en is verzekerd van een geweldige ervaring. 3 dagen yoga, mindfulness, zelf plukken & proeven uit de moestuin, plonsen, creativiteit, muziek, stoeien (voor wie wil), natuur en na inspanning ontspannen in de hangmat.

Voor jongens & meiden 6-12 jaar. Hét kamp voor een boost in zelfvertrouwen, eigen wijsheid en plezier (fysiek en mentaal!). Neem ook zeker een kijkje op haar Instagram voor een sfeerimpressie en ervaringen van anderen.

Er zijn drie yogakampen van drie dagen. Het eerste kamp is van 15 t/m 17 juli. Het tweede kamp is van 22 t/m 24 juli en het derde kamp is van 18 t/m 20 augustus.

Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van de leukste activiteiten!

Aemstelschooltuin

Kalfjeslaan 30

1083 AA Amsterdam

Openingstijden Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Aemstelschooltuin

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief