Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderyoga kamp (6-12 jaar)

Yes het is zomervakantie! Ga mee op zomeryogakamp met de Kinderyogatuin!

Op zoek naar een super leuk & veelzijdig kamp? Meld je kind dan aan voor het zomer yogakamp van de Kinderyogatuin (dat dit jaar 10 jaar bestaat!) Je kind is in goede handen en is verzekerd van een geweldige ervaring. 4 of 3 dagen yoga, mindfulness, zelf plukken & proeven uit de moestuin, plonsen, creativiteit, muziek, stoeien (voor wie wil), natuur en na inspanning ontspannen in de hangmat.

Voor jongens & meiden 6-12 jaar. Hét kamp voor een boost in zelfvertrouwen, eigen wijsheid en plezier (fysiek en mentaal!). Neem ook zeker een kijkje op haar Instagram voor een sfeerimpressie en ervaringen van anderen.

Er zijn drie yogakampen van vier dagen en één van drie dagen:

  • 7 t/m 10 juli
  • 14 t/m 17 juli
  • 21 t/m 24 juli
  • 10 t/m 12 augustus

 

Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van de leukste activiteiten!

Kinderyogatuin in de Aemstelschooltuin

Kalfjeslaan 30

1083 AA Amsterdam

Openingstijden Zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Kinderyogatuin in de Aemstelschooltuin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dit wil echt zien: Abracadabra! Goochelen van Houdini tot Hans Klok

Hokus pokus pilatus pas… en daar staat ineens een geweldige tentoonstelling in het Joods Museum! Abracadabra neemt jullie mee naar de gouden jaren van de goochelkunst. Met Hans Klok, Houdini, mysterieuze trucs én genoeg kansen om zelf te verdwijnen. Wij mochten bij de opening zijn en keken onze ogen uit.

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Probeer het uit: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!