Vakantieschool voor Jou
Kun jij wel wat bijscholing gebruiken? Leren is leuk bij de zomerschool van Vakantieschool voor Jou!
Werk je achterstand weg door een toffe week te beleven op de vakantieschool en krijg veel persoonlijke aandacht.
Krijg een week lang les in taal, rekenen, entree/citotraining in combinatie met activiteiten zoals: dans, kunst, koken, toneel en sport tijdens de zomerschool van Vakantieschool voor Jou!
Gedurende de week wordt er met een kleine groep gewerkt aan het verstevigen van de basisstof. Ook goed ter voorbereiding op de middelbare school!
De zomerschool wordt 6 weken aangeboden in de zomervakantie. De lessen worden op maat gegeven met veel aandacht voor het kind en rekening houdend met het niveau van elk kind.
Vanwege de kleinschaligheid krijgt ieder kind extra aandacht en kunnen achterstanden op het gebied van rekenen en taal gesignaleerd en opgepakt worden.
Op de vrijdagmiddag een speciale afsluiting waar ouders en verzorgers ook welkom zijn!
Voor meer informatie of om in te schrijven, klik je verder op de roze button.
Meer vakantiekampen vind je in de categorie op Kamp!
Karin Bijles Centrum
Bataviastraat 24
1095 ET Amsterdam
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 15:00 uurPrijs
Als je meerdere weken meedoet aan de vakantieschool krijg je korting.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.