Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Panasj Hockeykamp

Maak een vakantie lang herinneringen tijdens de drie- of vierdaagse hockeykampen van Panasj!

De PANASJ-hockeykampen zijn altijd een groot succes! Vier dagen de grootste lol hebben en ook nog (beter) leren hockeyen bij Hockeyclub VVV/AMVJ in Amsterdam; een top combinatie!

Van ’s ochtends tot ’s middags verandert het hockeyveld in een wereld vol uitdaging en echte teamspirit. Het gevarieerde programma voelt elke dag aan als een nieuw avontuur.

Het dagprogramma

Ochtend: Pure skills. Eén-op-één aandacht van de gepassioneerde trainers. Voor het middaguur komen techniek, balbeheersing en spelinzicht aan bod. In kleine groepjes wordt gewerkt aan de bouwstenen van een echte hockeyspeler.

Middag: De strijd brandt los met kleurenteams, competitie en toernooien. Kinderen ontdekken wat het betekent om samen te winnen of verliezen met een glimlach.

De trainers zijn enthousiast, professioneel en volledig toegewijd. Ze coachen niet alleen techniek, maar zorgen ook voor zelfvertrouwen bij de kids.

Kies het programma dat bij jouw kind past:

– PANASJ Mini’s: 4 t/m 5 jaar (ochtendprogramma, perfect voor de allerkleinsten)
– PANASJ Junior: 5 t/m 10 jaar (hele dag vol actie)
– PANASJ Next Level: 10 t/m 14 jaar (voor wie het écht serieus wil nemen)

Kinderen met en zonder ervaring zijn welkom op het hockeykamp.

Kampdata 2026:

  • Zomerkamp 1 — maandag 6 juli t/m donderdag 9 juli 2026
  • Zomerkamp 2 — maandag 10 augustus t/m donderdag 13 augustus 2026

 

Let op: meld je kind op tijd aan, want de plaatsen zijn beperkt.

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: ben jij binnenkort jarig? Vier een leuk kinderfeestje in Amsterdam!

Panasj Amsterdam

Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Panasj Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november

Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Kleurrijk in taal en beeld: Alice in Wonderland is knettertje (te) gek, precies zoals het hoort en geweldig voor de hele familie

Een meisje dat in een konijnenhol valt. Een pratend ei. Een kat waarvan alleen de ogen en mond verschijnen. En een koningin die om de haverklap roept: ‘Kop eraf!’

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!