Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ponykamp 6+

Vanaf 6 jaar kun je bij Stichting Waveren in de vakanties op ponykamp!

Tijdens alle schoolvakanties organiseert Stichting Waveren ponydagkampen. In zomervakantie kun je 5 dagen komen, de andere vakanties 4 dagen. De woensdag valt dan uit.

’s Morgens ga je rijden en ’s middags doe je een andere (pony)activiteit zoals spelletjes, speurtochten of knutselen. Ook is er een speurtocht te paard/pony en ga je knutselen met paardenhaar! Op de vrijdag is er als afsluiting om 16:00 uur een voorstelling voor vrienden en familie.

De manege grenst aan recreatiegebied Gaasperplas. De omgeving biedt dus goede mogelijkheden voor korte en lange buitenritten!

Kinderen van 6 t/m 11 jaar kunnen deelnemen aan de kampen. Rijervaring of al les volgen bij de manege is geen voorwaarde tot deelname.

Klik op de roze button voor meer informatie en inschrijven.

Tip: kijk in de uitagenda voor leuke uitjes in de buurt!

Stichting Waveren

Provincialeweg 56

1103 SB Amsterdam

Openingstijden Het kamp is van 09.00 tot 17.00 uur, je mag vanaf 08.45 uur gebracht worden. 
Het kamp vindt plaats in alle schoolvakanties. Klik op de roze button voor de data. 
Mail direct

Mail direct naar Stichting Waveren

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam

Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief