Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ponykamp 6+

Vanaf 6 jaar kun je bij Stichting Waveren in de vakanties op ponykamp!

Tijdens alle schoolvakanties organiseert Stichting Waveren ponydagkampen. In zomervakantie kun je 5 dagen komen, de andere vakanties 4 dagen. De woensdag valt dan uit.

’s Morgens ga je rijden en ’s middags doe je een andere (pony)activiteit zoals spelletjes, speurtochten of knutselen. Ook is er een speurtocht te paard/pony en ga je knutselen met paardenhaar! Op de vrijdag is er als afsluiting om 16:00 uur een voorstelling voor vrienden en familie.

De manege grenst aan recreatiegebied Gaasperplas. De omgeving biedt dus goede mogelijkheden voor korte en lange buitenritten!

Kinderen van 6 t/m 11 jaar kunnen deelnemen aan de kampen. Rijervaring of al les volgen bij de manege is geen voorwaarde tot deelname.

Klik op de roze button voor meer informatie en inschrijven.

Tip: kijk in de uitagenda voor leuke uitjes in de buurt!

Stichting Waveren

Provincialeweg 56

1103 SB Amsterdam

Openingstijden Het kamp is van 09.00 tot 17.00 uur, je mag vanaf 08.45 uur gebracht worden. 
Het kamp vindt plaats in alle schoolvakanties. Klik op de roze button voor de data. 
Mail direct

Mail direct naar Stichting Waveren

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinder Vrijmarkten op Koningsdag 2026

Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima zijn dit jaar in Dokkum met Koningsdag. Wat ga jij doen? Lees hier het overzicht met alle vrijmarkten voor kinderen in Amsterdam!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

40x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief