Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Splashweken watersportkamp

Kom in de vakantie lekker sporten op het water tijdens de Splashweken van Watersportcentrum Sloterplas.

In de mei- en zomervakantie organiseert Watersportcentrum Sloterplas toffe vakantiekampen op- en rond het water.

Voor het zomerkamp kun je kiezen uit Optimist zeilen, Meerkamp of een combi van zeilen en Meerkamp.
In de meivakantie is er het combikamp Meerkamp en zeilen.

Optimist zeilen
(8 – 12 jaar)
De Optimist is een zeilboot voor de jongere deelnemers. Er wordt met zijn tweeën gevaren. Tijdens de Splashweken leer je kennismaken met het zeilen in de Optimist door bijvoorbeeld spelletjes op het water te doen.

Meerkamp (onder 12 jaar)

Bij Meerkamp ga je elke dag een ander onderdeel doen, zoals vlotbouwen, kanoën, waterfietsen en het nieuwe onderdeel Waterpret en doe je bijvoorbeeld een estafette race met waterfietsen.

Er worden ook kampen georganiseerd voor kinderen vanaf 12 jaar.

Voor meer informatie over activiteiten en inschrijven: klik op de roze button door naar de website!

PS: Wist je dat je ook een watersport verjaardagsfeestje kunt vieren bij Watersportcentrum Sloterplas?

Watersportcentrum Sloterplas

Christoffel Plantijngracht 4

1065 DA Amsterdam

Openingstijden Elke week in de zomervakantie
Mail direct

Mail direct naar Watersportcentrum Sloterplas

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!